You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Randevu Programı Nedir?

yunuseliton
Ziyaretçi
Randevu Programı Nedir?
Site Adı: Asistanim Online | Güzellik Salonu ve Kuaför Yönetim Sistemi
 
Site Adresi : asistanim.online
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Teknolojinin geliştiği her geçen gün size uygun olan yazılımları kullanmak iş hayatınızı kolaylaştırır. İş yerinizi daha modern bir şekilde yönetmenizi sağlar. Bilgi karışıklığının önüne geçmiş olursunuz. Siz tatildeyken bile işinizi kolayca yönetebilirsiniz. Bilgisayarınız hariç, tablet ve telefonunuzdan da uygulamayı kullanabilirsiniz. Siz neredeyseniz istediğiniz sürece işiniz de sizinle olur. 7/24 size hizmet verir. Müşterinize özel raporlamalarla gelirinizi arttırabilirsiniz.
 
Müşterinizin geliş sıklığı, tercih ettiği randevu saat aralığı gibi verileri raporlar. Grafik olarak tüm verilere ulaşabilirsiniz. Online Asistanım güzellik salonu programı ile, iş yerinize düzen hakim olur. Personeliniz kendi çalışma programını görerek, müşterilerine daha fazla vakit ayırabilir. Böylelikle aynı anda birden fazla müşteri ile ilgilenmesine gerek kalmaz.
 
Güzellik Salonu Randevu Programı büyük önemi
 
Güzellik salonları özellikle kadınlar için bir vazgeçilmezdir. Günlük koşuşturma arasında kendilerine vakit ayırabildikleri bir yerdir. Doğal olarak burada kendilerini özel ve mutlu hissetmek isterler. Güzellik merkezlerinin çoğunluğunu kadın müşterileri oluşturduğu için, aynı dili konuşmak merkeziniz için önemlidir. İnsanlar kendilerini kötü hissettiklerinde moral bulmak, sıkıntılarından biraz da olsa kurtulmak için güzellik merkezlerine gitmektedirler. Güzellik merkezlerinin hizmet verdiği alanlar fazla olduğu için, en iyi güzellik salonu programı büyük önemi taşımaktadır. Hemen her müşteri, istediği gün ve saate randevu almak ister. Özellikle uygulamalarından memnun olduğu bir estetisyen var ise özellikle onun seansına katılmak ister. Bu sebepten randevular, merkeziniz ve müşterileriniz için önem taşır.
 
Online Asistanım Güzellik Salonu Randevu Programı
 
Verdiğiniz randevuların titizliği, siz ve müşteriniz arasında sağlıklı bir iletişim kurmayı sağlar. Randevu düzeltmelerine gerek kalmaz, randevu çakışmaları yaşamazsınız. Merkezinizde bekleyen müşteri durumuyla karşılaşmazsınız. Güzellik merkeziniz için özel olarak tasarlanan Online Asistanım Programı ile tüm müşterilerinizin randevu bilgilerini girebilirsiniz. Program sayesinde eğer isterseniz; müşterileriniz, kendi istedikleri uzmanı seçerek randevu oluşturabilirler. Böylece takvimde hangi çalışanınızın dolu, hangisinin müsait olduğunu görüntüleyebilirsiniz.
 
İç iletişiminizi bu takvime göre planlayıp, organize edebilirsiniz. Siz merkezinizde olmasanız bile, 7/24 hizmet veren Online Asistanım güzellik merkezi programı full ile cep telefonu ve tabletinizden randevu durumlarını kontrol edebilir, gerekli düzenlemeleri sağlayabilirsiniz. Anlık gelen bildirimlerle her an işinizi yönetebilirsiniz. Aklınız işinizde kalmaz. Bilgi için hemen asistanim.online adresine gelebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.