You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Saç Ekimi Hastanesi - En iyisi ve En Uygunu

Saç Ekimi Hastanesi - En iyisi ve En Uygunu

Yeni Üye
Saç Ekimi Hastanesi - En iyisi ve En Uygunu
Saç dökülmesi yaşıyorsanız saç ekimi implant de par turcia yaptırmayı düşünebilirsiniz. Saç ekimi, saçı vücudun bir bölümünden diğerine hareket ettiren cerrahi bir işlemdir. Kellik veya diğer nedenlerle dökülen saçları eski haline getirmek için kullanılır.

Birkaç çeşit saç ekimi implant de par mevcuttur. En yaygın tip FUE (foliküler ünite ekstraksiyonu) naklidir. Bu tip ekim sırasında donör bölgeden tek tek saç kökleri alınır ve alıcı alana nakledilir. Diğer bir nakil türü ise FUT (foliküler ünite nakli) naklidir. Bu tip nakil, donör bölgeden bir deri şeridi kullanır. Daha sonra saç kökleri şeritten çıkarılır ve alıcı alana nakledilir.

Saç ekimi transplant de par yaptırmadan önce uzman bir cerraha danışmalısınız.

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız bilmeniz gerekenler var;
1. İnsanlar saçlarını eski haline getirmenin yollarını aradıkça saç ekimi klinikleri giderek daha popüler hale geliyor.
2. Bu klinikler, saç dökülmesi veya saç seyrelmesi yaşayan kişilerin özgüvenlerini yeniden kazanmalarına ve en iyi şekilde görünmelerine yardımcı olabilir. 
3. Saç ekimi klinikleri, FUE (foliküler ünite ekstraksiyonu) ve FUT (foliküler ünite transplantasyonu) dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunar. 
4. Ayrıca size uygun olanı bulabilmeniz için bir dizi tedavi seçeneği sunarlar. 
5. Saç ekimi kliniği seçerken, doktorların ve personelin deneyim ve niteliklerini dikkate almak önemlidir. 
6. Ayrıca kliniğin başarı oranı hakkında soru sormalı ve önceki hastalardan gelen yorumları okumalısınız. 
7. Araştırmanızı yaparak size en uygun saç ekim kliniğini bulabilirsiniz.

Saç ekimi implant de par kliniği ararken akılda tutulması gereken birkaç önemli nokta vardır. Birincisi doktor ve ekibinin tecrübesidir. Çok fazla deneyime sahip ve ameliyatı doğru bir şekilde nasıl yapacağını bilen bir klinikle çalıştığınızdan emin olmak istiyorsunuz. İkincisi, ekipmanın kalitesidir. Düşündüğünüz kliniğin enfeksiyon riskini en aza indirmek için yüksek kaliteli ekipman ve steril teknikler kullandığından emin olun. Son olarak, prosedürün maliyetini ve fiyata nelerin dahil olduğunu sorduğunuzdan emin olun. Bazı klinikler, anestezi veya ameliyat sonrası bakım gibi şeyler için ekstra ücret alacaktır, bu yüzden bunu bütçenize dahil ettiğinizden emin olun.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.