You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sağlık Turizmi Yazılım

Yeni Üye
Sağlık Turizmi Yazılım
Site Adı: Meto CRM
Site Adresi: Metocrm.com
Site Konusu: Sağlık turizmi yazılımı
Açıklama;

Sağlık turizmi yazılımı nedir ve nasıl alınır? Yurtdışından ülkemize sağlık turisti olarak gelen kişi sayısı oldukça fazladır. İlgili alanlarda yer alan kuruluşlar, bu kişilere yönelik iyi bir hizmet sunabilmek adına çaba sarfeder. Vücudun farklı bölgelerinde yer alan ağrılar, saç ekimi, çeşitli şifa amaçlı hizmetler bunları kapsayabilir.

[Resim: meto-logo-beyaz.png]

Sağlık Turizmi Yazılımı Nedir Nasıl Alınır?

Sağlık işletmeleri, hastalarının kayıtlarını belirli bir şekilde not alır. Bazı işletmeler defter ve kalem kullanır. Bu durum hatalara sebebiyet verebilir ya da işleyişin daha yavaş olmasını sağlayabilir. Fakat sağlık turizmi yazılımı aracılığıyla randevu sistemi daha iyi bir şekilde işler. Meto CRM yani metocrm.com, bu konuda tercih edilebilir başarılı bir kuruluştur. Sağlık turizmi yazılımı alabilmek için meto crm web sitesi tercih edilebilir.

https://metocrm.com/tr/saglik-yazilimi-farklari/
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.