You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Üye+
Sakal Ekim Merkezi
Site Adı: SM Hair Clinic ® » Saç Ekim Merkezi - Profesyonel Saç Ekimi - İstanbul
 
Site Adresi : smhairclinic.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Erkeklerin önemli bir problemi olarak bilinen sakal dökülmeleri sorununun giderilmesi adına, çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Erkekler için sakal, estetik görünmek adına önemi büyük olan yerlerden bir tanesidir. Sakal ekimi yapılırken, bireylerin yüz tipi ve talepleri göz önüne alınmaktadır. Bazı erkeklerin doğuştan sakalsız doğduğu için genetik sebeplere bağlı olarak sakal çıkmaması durumu söz konusu olmaktadır. Ancak daimi olarak sakalların var olması adına, sakal ekimi operasyonundan yararlanabilirsiniz. Sakalların çıkması adına çeşitli ilaç tedavilerine başvurulsa da sakal ekimi kadar kalıcı olmayacaktır. Erkeklerin estetik olarak ve psikolojik anlamda iyi hissedebilmeleri adına, sakal ekimi tedavisini tercih edebilirler. Bunun yanı sıra, erkek ve kadınlardaki saç dökülmelerinin giderilmesi adına da saç ekimi tedavisinden yararlanılabilir. Saç ekimi için ise farklı türden tedavi yöntemleri geliştirilmiştir. FUE, DHI, Glutatyan, kadın saç ekimi, hiperbarik oksijen tedavisi, PRP saç ekimi, traşsız saç ekimi gibi tekniklerden yararlanabilirsiniz.
 
Son zamanlarda tercih edilen kaş ekimi yöntemi de kaşlardaki eksikliklerin giderilebilmesi adına uygulanmaktadır. Kaşlarınızın daha anlamlı olması ve bakışlarınızın da aynı şekilde anlam kazanması için kaş ekimi tedavisini tercih edebilirsiniz. Kaşların yanı sıra, saçların ömür boyu gür görünmesi adına, PRP tedavisi yöntemine başvurulmaktadır. PRP yöntemi, cilt gençleştirme işlemleri için kullanılsa da saç ekiminde de etkili olan bir tekniktir. Bireylerden alınan kanın çeşitli işlemlerden geçirilerek, vücut dokularına tekrardan enjekte edildiği bu yöntem oldukça etkilidir. Estetik kaygılardan kaynaklı olarak bu yönteme başvurulduğunu söyleyebiliriz. Bu tedavi şekli, aynı zamanda, bağ, kas ve eklem gibi bölümlerin iyileşmesi adına da yapılmaktadır. Saç tedavisi yapılırken ise seyrek ve zayıf saç kökleri onarılmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.