You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması hakkında bilgiler

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması hakkında bilgiler

Üye+
SEO Analiz Google Sıralama Yarışması hakkında bilgiler
SEO Analiz Google Sıralama Yarışması hakkında bilgiler

Herkese selamlar. Bugünkü yazımızda sizlere SEO Analiz Google Sıralama Yarışması ile ilgili önemli bilgiler vereceğim. Yarışmanın kazananına 3000 TL para ödülünün yanı sıra daha pek çok hediye sunulacaktır. Bu yarışmanın çok önemli sponsorları da mevcut. Gerek sponsorlar, gerek birinciye ve diğer dereceye girenlere verilecek ödüller, Alperozbay.xyz/seo-analiz-google-siralama-yarismasi sayfası içerisinde de açıklanmıştır.

Seo yarışmaları nedir diye merak edenler için elbette bir açıklama yapalım. Bu yarışmada, yarışmayı düzenleyen yer size bir hedef kelime verir. Ve hedef kelimede en yüksek başarıyı elde edenlere de ödüller sunulur. Ödül, genellikle sponsorlar tarafınca karşılanır. Böylece hem sponsorlar reklamını yapmış olur, hem yarışmayı düzenleyen yer adını duyurmuş olur, hem de yarışmaya katılanlar birbirinden özel ödüllere sahip olmanın keyfine varır. Kısacası, SEO Analiz Google Sıralama Yarışması gibi seo yarışmalarında tam anlamıyla kazan kazan sistemi mevcuttur.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.