You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sevilen Haber Uygulaması: Bilg

Sevilen Haber Uygulaması: Bilg

Üye+
Sevilen Haber Uygulaması: Bilg
Sevilen Haber Uygulaması: Bilg

Haber okumak istiyorsanız, tam olarak doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Bilg ile birlikte, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan tüm gelişmeleri büyük bir keyifle takip edebilirsiniz. Bilg uygulamasını ister iOS, isterseniz de Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirebileceksiniz.

Uygulamayı indirenler, tüm gazetelere erişim sağlama fırsatı elde edebilecektir. Gazeteleri keyifle okumayı arzu ediyorsanız, Bilg uygulamasından asla şaşmayınız. Bilg ile birlikte, o anda yayında olan tv programlarına da en iyi şekilde hakim olabileceksiniz. Güncel televizyon programları hakkında merak edilenler, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan gelişmeler, gazete manşetleri ve çok daha fazlası Bilg uygulaması içerisinde kendine yer bulmuştur.

Gündemden uzak kalmak istemeyen herkese, bu uygulamayı şiddetle tavsiye ederiz.

Site: Bilg.app/tr
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.