You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Taşdemir Vinç Platform’dan Vinç Kiralama Hizmeti

Taşdemir Vinç Platform’dan Vinç Kiralama Hizmeti

Üye+
Taşdemir Vinç Platform’dan Vinç Kiralama Hizmeti
Taşdemir Vinç Platform’dan Vinç Kiralama Hizmeti

Bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken, insan kuvvetinin kaldıramayacağı kadar ağır olan yükleri, vinçler hızla taşımaktadır. Taşdemir Vinç Platform, hızlı ve kaliteli bir hizmet süreci sunarak müşterilerine vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. Kolaylıkla kiralayabilir, üstün bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Taşdemir Vinç Platform’un Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Bir adresten başka bir adrese dikey ya da yatay olacak şekilde yük taşıma, boşaltma, aktarma, yükleme, indirme, katlara eşya teslim etme gibi konularda, Taşdemir Vinç Platform uzman ve tecrübe sahibi kadrosu ile hizmet sağlamaktadır.

Taşdemir Vinç Platform’un Vinç Çeşitleri

Vinç kiralamak için, tasdemirvincplatform.com bağlantısını detaylı olarak inceleyebilir, işinizi görecek en uygun vinci kiralayabilirsiniz. Taşdemir Vinç Platform’da halihazırda bulunan araç çeşitleri şu şekildedir:
 •      
 • Sepetli
       
 • Hiyap
       
 • Örümcek
       
 • Mobil
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.