You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi

Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi

Yeni Üye
Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi
Terapi eğitimleri günümüzde üniversite eğitimi sonrasında başta psikoloji ve pdr öğrencilerinin olmazsa olmazı tercihidir. Maalesef üniversitelerin lisans bölümlerinde terapi eğitimleri verilmediği gibi bu terapi yaklaşımları en fazla birkaç paragrafla basitçe tanıtılmaktadır. Bunun yanında özel eğitim & danışmanlık firmaları psikoloji eğitimleri için çok ciddi ücretler talep etmekte ve öğrencilerin bütçesini yormaktadır.

Eğitimde eşitlik ilkesini ana amacı olarak belirlemiş olan Psikolog Marketi, yaklaşık 3 yıldır ARES Psikolojik Danışmanlık & Eğitim Merkezi’ne bağlı olarak, başta psikoterapi eğitimleri ve insan kaynakları eğitimleri alanında uygun fiyatlı, öğrenciyi yormayan, eğitim hizmetleri sunmaktadır. Alış veriş sitesi formatında olan Psikolog Marketi yasalar gereğince ETBİS’e kayıtlı olup SSL sertifikalı bir alış veriş platformudur. İhtiyacınız olan psikoloji eğitimleri ya da insan kaynakları eğitimlerini kargo beklemeden, yüksek fiyatlar ödemeden dakikalar içinde 3D Secure ile satın alıp indirebilir, hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Söylemeden geçmeyelim tüm terapi eğitimleri için 12 aya varan taksit avantajlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bunun yanında tüm psikoloji eğitimleri ve insan kaynakları eğitimlerimiz materyal destekli olup, uygulayıcı sertifikalıdır. Sertifikanız ortalama olarak en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza adınıza düzenlenip, imzalı ve kaşeli olarak gönderilmektedir. Sizler dilerseniz bir ozalitçide sertifika kağıdına çıktı da alabilirsiniz. Psikolog Marketi’nde psikoloji ve  insan kaynakları eğitimlerinde sınav, süre gibi kısıtlamalar yoktur. Öğrenimin özgür olması gerektiğine inanmaktayız. Bu bakımdan indirdiğiniz eğitimlerinizi istediğiniz zaman çalışabilir, ara verebilir ve istediğiniz zaman bitirebilirsiniz.
Psikolog Marketi hakkında daha detaylı bilgi almak ve avantajlarımızdan faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.