You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Toptan Masa Üstü İsimlik Modelleri

Toptan Masa Üstü İsimlik Modelleri

Üye+
Toptan Masa Üstü İsimlik Modelleri
Site Adı: Masa Üstü İsimlik Sümen Takımı Masa İsimliği Model ve Fiyatı
 
Site Adresi : www.sevgihediyesi.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Sümen takımı, masa isimliği, kapı isimliği gibi iş yaşamı başta olmak üzere hizmet verilen tüm alanlarda makamı belirten önemli aksesuarlar, standartlaşan sıkıcı tasarımlardan uzaklaşıyor. Modern çağın modern anlayışına uygun toptan masa isimliği modelleri tasarlanıyor, isimliklerde şıklığa önem veriliyor. Deri, cam, kristal, ahşap ve benzeri birçok malzeme tasarımın ana maddesi olarak şık görünüme kavuşturuluyor.
 
Kişiye özel isimlik modelleri, tasarım zenginliğini başlatıyor. İsimliklerde üç boyutlu logo dahi kullanılabiliyor, kartlık, kalemlik, telefon standı gibi ekstra özellikler sunulabiliyor. Z kuşağının dahi iş yaşamına atıldığı günümüzde, isimlik tasarımlarının eskide kalması düşünülemezdi. İsimlik Market tasarım ekibimiz, şahsa özel tasarımlarının yanı sıra seri üretim için onlarca farklı toptan isimlik tasarımına hayat veriyor.
 
İş yerinizya da hizmet verdiğiniz yerde makam odalarının kimliğini öne çıkartmak için toptan masa üstü isimlik ihtiyacı duyduğunuzda hemen web sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz. Ürün sayfasından isimliğin üzerine yazılacak bilgileri belirterek birkaç tıkla çok şık ve ekonomik masa isimliği siparişi oluşturabilirsiniz. Toplu ve şahsa özel isimliklerde ise bizimle yukarıdaki site adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.