You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Tuzla Psikiyatrist Tavsiyeleri

Tuzla Psikiyatrist Tavsiyeleri

Üye+
Tuzla Psikiyatrist Tavsiyeleri
Site Adı: Uzm. Dr. Ahmet YASSA - Anadolu Yakası Psikiyatrist, TMS Tedavisi, Sanal Gerçeklik
 
Site Adresi : drahmetyassa.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Psikiyatri hizmetlerine her bireyin ihtiyacı olabilmektedir. Bireylerin aile içinde, iş hayatında, cinsel yaşamında ya da okul hayatında yaşayabildikleri birtakım sorunlar olabilmektedir. Bu sorunlarla baş etmenin yollarını alan bireyler için mutlaka psikiyatriste başvurmalıdırlar. Tuzla psikiyatrist hizmetleri sayesinde, bilişsel davranışçı terapiler, sanal gerçeklik ile psikoterapi, ilaç tedavisi, cinsel terapi, çift terapisi, stres azaltma programları gibi tedavilerden yararlanabilirsiniz. Sorununuzu belirttiğinizde, alanında uzman olan psikiyatristler, uygun tedavi yöntemini uygulayacaktır. Psikiyatrist hizmetlerinin yanı sıra, düzenli terapilerden yararlanmak adına, Tuzla psikolog talebinde de bulunabilirsiniz. Her türlü psikolojik sorunun tedavisi mümkün olduğu için kişisel ya da ailevi problemlerinizi gönül rahatlığıyla uzman psikologlara anlatabilirsiniz.
 
Bu anlamda sunulan tedavilerin kanıta dayalı, empatik yaklaşımlarla ve alanında uzman kadro eşliğinde verildiğini söyleyebiliriz. Özellikle, Tuzla sanal gerçeklik tedavi şekli, bu yönde kullanılan sanal gerçeklik gözlüğüyle yapılır. Teknolojik aletler ve bilgisayarlar ile yapılan bu terapi türü, oldukça yenilikçi bir bakış açısıyla geliştirilmiştir. Aldığınız terapiye ek olarak bu tedavi türünün yapıldığını söyleyebiliriz. Danışanların herhangi bir korkusu varsa, bu korkunun üzerine gitmek ve azaltmak adına sanal gerçeklik terapisi yapılır. Bir diğer ilgi çeken yöntemler arasında; Tuzla TMS tedavisi yer almaktadır Cildin bütünlüğünün bozulmadan, cihazla beyin uyarımı yapılması tedavisidir. Manyetik simülasyon olarak da uygulandığını söyleyebiliriz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.