You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Twitch Viewer Bot
Site Adı: King Of Viewer
Site Adresi: Kingofviewer.com
Site Konusu: Twitch viewer bot
Açıklama;

Herkesem erhabalar. Twitch izleyici botu yani twitch viewer bot satın almak mı istiyorsunuz? Bu konuda farklı paketler almak için tercih edilebilecek çokça site var. King of viewer da bu sitelerden bir tanesi. İzleyici botu sayesinde yayınınız daha çok kişi tarafından izlenir. Bu konuda aktif olarak hizmet veren pek çok site bulunur. Bu sitelerde farklı izlenme paketleri mevcuttur.

[Resim: cooltext385104756933001-709324.png]

Twitch İzleyici Botu (Twitch Viewer Bot)

Haftanın 7 gün 24 saati twitch viewer bot yani izleyici botu sitesi hizmet vermektedir. Yayın açtığınızda daha çok izleyiciyle karşılaşmak isterseniz bu paketlerden bir tanesini alabilirsiniz. Sitenin fiyatları genel olarak oldukça uygundur. Çokça kişi twitch viewer bot şeklinde arayış içerisindedir. Ve king of viewer twitch paketleri konusunda iyi bir tercihtir.

King of viewer, bu konuda tercih edilebilir en iyi sitelerden bir tanesi. Sizler de twitch platformunda izleyici sayınzıı artırmak için tercih edebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.