You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Udemy Ücretsiz Kurs Kuponları

Udemy Ücretsiz Kurs Kuponları

Administrator
Udemy Ücretsiz Kurs Kuponları
[Resim: miv2Ey.jpg]
 
Udemy kurs platformu belli periyodlar ile ücretsiz kurs kuponları dağıtmakta. Şuan ki ücretsiz kurs dönemindeki birçok değerli kursu sizler için listeledik. Bunların içerisinde exel kullanımı ve bootstrap 4 gibi konularda yer almaktadır. Kurslara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey kursun sonundaki eğitim linkine tıklayıp eğitime kayıt ol butonuna tıklamaktır. Bu konumuzdaki gibi birçok ücretsiz kurs, yazılım dersleri ve tasarım eğitimleri için forum sitemize üye olabilirsiniz. Takıldığınız her konuda soru sorup yardım alabilirsiniz. Forum admini ve üyelerden yardım istemekten çekinmeyin.
 


Basitten İleriye Excel Kursu 

Eğitmen : 
Muhammet Candaş
Öğrenci Sayısı : 63.418 öğrenci
Kurs Linki : Kursa gitmek için tıkla
Kurs Açıklaması :
Günümüzde hemen hemen her bilgisayarda kurulu olan fakat kimsenin tam olarak ne için kullanıldığını bilmediği programdır Excel. Oldukça kullanışlı ve pratik çözümler sunan Excel programı sizi doğru analizlere ve sonuçlara ulaştırır.

[Resim: 9SFdtK.jpg]
 


A'dan Z'ye Bootstrap 4 Kursu

Eğitmen :
Bootstrap Eğitimi
Öğrenci Sayısı : 40.160 öğrenci
Kurs Linki : Kursa gitmek için tıkla
Kurs Açıklaması :
Bootstrap eğitimi ile; Bootstrap 4'ün bütün özelliklerini kullanabiliyor olacaksınız. Bunun yanı sıra ekran boyutuna duyarlı yani responsive özelliğine sahip siteler oluşturabilecek bilgiye sahip olacaksınız. Kursa başlamak için gerekli olan tek şey basit HTML ve Css bilgisine sahip olmaktır.

[Resim: OanIV9.jpg]
 


Hızlandırılmış Temel Photoshop Eğitimi

Eğitmen :
Faruk Taşdemir
Öğrenci Sayısı : 30.692 öğrenci
Kurs Linki : Kursa gitmek için tıkla
Kurs Açıklaması :
Kurs ile photoshop programının aslında en kadar basit olduğunu öğreneceksiniz. Kurs altyazılı olarak izlenebiliyor ve hatta pdf formatında indirebilirsiniz. Kurs ile photoshop öğrenmek için sadece isteğinizin ve temel bilgisayar kullanımı beceriniz olması yeterli.

[Resim: AbznwN.jpg]
 

 
Yazılıma İlk Adım : Akış Diyagramları Eğitimi

Eğitmen :
Bahadır Sevim
Öğrenci Sayısı : 22.790 öğrenci
Kurs Linki : Kursa gitmek için tıkla
Kurs Açıklaması :
Sende yazılıma yeni başlamak istiyor ve nereden başlayacağını bilmiyor musun ? İlk adım olarak akış diyagramlarını ve yazılım mantığını anlamalısın. Kurs sayesinde analitik düşünme gücünü arttıracak ve yazılımın algoritma mantığını anlaşım olacaksın.

[Resim: bCL6ps.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.