You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uğur Özçelik Kimdir?

Üye+
Uğur Özçelik Kimdir?
Uğur Özçelik Kimdir?

[Resim: U-ur-z-elik-1.png]

Doğum Tarihi: 05.11.1990
Doğum Yeri: Kadıköy - Istanbul
Adı: Uğur Özçelik
Mesleği: Şarkıcı - Şarkı Yazarı
Site İsmi : Ugurozcelik.net

Geçtiğimiz sene ‘’Bu Yüzden’’ adlı enfes şarkısıyla çıkış yapan genç şarkıcı Uğur Özçelik, hayranlarının sevgisini ve ilgisini üzerinde toplamayı başardı. İstanbul’da müzik dalı üzerine eğitim alan genç yetenek, aynı zamanda kendi gibi istekli ve çalışkan gençler içinde güzel bir örnek olmayı başardı. Aldığı eğitimlere ek olarak İstanbul’da birçok ünlünün de back vokalliğini de icra eden Uğur Özçelik, kariyerindeki gelişimi için çaba gösteren bir kişilik olmuştur.

[Resim: U-ur-z-elik-1.jpg]

1990 yılında dünyaya gelen şarkıcı Uğur Özçelik, İstanbul Drama Sanat Akademisinde Ayla Algan başta olmak üzere doğaçlama tiyatro eğitimi ve kamera önü eğitimlerini de almıştır. ‘’Bu Yüzden’’ adlı eserinde on beş kişilik bir kadro ile Ümraniye Platosunda klip çekimlerini gerçekleştirmiştir. Bu da ona insan ilişkilerinde ve müziğini tanıtmasında büyük bir avantaj sağlamıştır. Diksiyon ve davranış derslerini de ilaveten alan Uğur Özçelik, müzik kariyerini geliştirmeye devam ediyor. Hayranlarıyla yaptığı bir röportajda kendi yazdığı şarkılardan ve bestelerden bahsetmiştir. Bu da ileriki zamanlarda yeni ve başarılı parçalar çıkaracağının habercisi olmaktadır. Konser sözü de veren Uğur Özçelik, kariyerine müzik alanında devam edeceğini, isteyen sanatçılar için de beste yapacağını söylemiştir. Herkese verilebilecek genç yetenek timsali Uğur Özçelik, ülkemize kazandırılmış bir ses olmayı sürdürüyor. Hayranlarıyla sosyal medyalardan da konuşan Uğur Özçelik, bu ara yoğun bir şekilde şarkı çalıştığı ipucunu da sevenlerine vermiştir.

[Resim: U-ur-z-elik-3.jpg]

Uğur Özçelik'in Yanar Şarkısı Mart Ayının Sonunda Çıkış Yapıyor!

Sosyal medya hesapları

https://www.facebook.com/U%C4%9Fur-%C3%B...8497938280
https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://www.youtube.com/channel/UCDZejAv...Ea3qu8W_8Q
https://music.youtube.com/channel/UC2gSA...A9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%C4%9...64655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk
En son düzenleme: 15-03-2022, 0:33 nullsix.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.