You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ümraniye Web Tasarım, Grafik Tasarım ve E-ticaret Ajansı

Ümraniye Web Tasarım, Grafik Tasarım ve E-ticaret Ajansı

Yeni Üye
Ümraniye Web Tasarım, Grafik Tasarım ve E-ticaret Ajansı
İxir Agency 2019 yılında İstanbul’da özveri ile kuruldu. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ajans sektörüne yeni bir soluk getirdik.
Web tasarım ve grafik tasarım alanında son teknoloji ve trendleri takip edecek ekibimiz ile birlikte başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz.
Müşteri memnuniyetini önemseyerek güzel projelerde yer almak tek isteğimiz.
 
Diğer ajanslardan farkımız daima yenilikçi olmamız. Dünya tasarım trendlerini takip ederek sürekli kendimizi geliştiriyor ve sürekli en iyisi için çaba gösteriyoruz.
Web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret, dijital pazarlama alanında yüksek derecede bilgili ekibimiz 12 kişiden oluşmakta ve mutlu bir ajans elde etmekteyiz.
Web Sitesi: ixiragency.com
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.