You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Urfa Sıra Gecesi Ekibi

yunuseliton
Ziyaretçi
Urfa Sıra Gecesi Ekibi
Site Adı: Yasin Arslan Urfa Sıra Gecesi Ekibi – Düğün Nişan Organizasyon

Site URL: www.yasinarslanurfasiragecesi.com
 Sıra gecesi grupları, bütün Türkiye için sunulan hizmetlerden bir tanesidir. Tüm Türkiye için yapılan düğünlere Urfa sıra gecesi organizasyonu düzenlenmektedir. Bu organizasyonlar yapılırken, sunulacak olan ikramların başında çiğ köfte gelmektedir. Sıra gecelerinin vazgeçilmezi olan çiğ köfteler son derece lezzetlidir. Sıra gecesi ekibi Kazancı Bedih eşliğinde çalışmış olan Yasin Arslan tarafından organize edilmektedir. Yasin Arslan ile çalışan birçok değerli sanatçı da sıra gecesinde önemli bir rol oynamaktadır. Sıra gecelerini organize eden kişiler de profesyonelliğiyle kendine hayran bırakmaktadır. Kına geceleri, düğünler, nişanlar, sıra geceleri, özel geceler, restoran organizasyonları gibi toplantılara sıra gecesi ekibini çağırabilirsiniz.
 
Kazancı Bedih tarafından yetiştirilmiş olan Yasin Arslan sıra gecesi düzenlerken farklı organizasyonları göz önüne almaktadır. Sünnet, kutlama, belediye organizasyonları, kokteyller, okul organizasyonları gibi etkinlikler için sıra gecesi ekibini çağırabilmeniz mümkündür. Her türlü kurumsal ve bireysel etkinliklerde sizlere yardımcı olacak ve kaliteli müzik yapacak kişileri bu sitede bulabilirsiniz. Görsel şölenlerin sunulduğu sıra gecelerinde bu yöndeki hizmetlerin sunulmasının asıl amacı ise müzik yapılırken eğlencenin dozunun artırılmasıdır. Birbirinden değerli olan müzik üstatları, sıra gecesinde boy göstermektedir. Organizasyon ve sahne çalışmalarını çocukluğundan bu yana yürüten kişiler, sıra gecesinde görevlendirilir. Çeşitli sıra gecesi odalarında yetişmiş olan üstatlar ise bu organizasyonlarda size yardımcı olacaktır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.