You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Valheim Workbench Nasıl Yapılır ?

Valheim Workbench Nasıl Yapılır ?

Administrator
Valheim Workbench Nasıl Yapılır ?
[Resim: KQKczU.jpg]

Valheim Çalışma Tezgahı Nasıl Yapılır ?

Bir çalışma tezgahı inşa etmek için 10 adet Wood'a (Odun) ihtiyacınız var. Odun elde etmenin en kolay yolu zemindeki dalları toplamaktır, ancak bir Taş Balta (Tahta x5, Taş x4) oluşturmanızı tavsiye ederim. Taş balta üretmek oyunun başlarında biraz olabilir fakat ağaçları daha hızlı kesebilmenizi sağlar. Tezgah üretmek için ilk önce barınak inşa etmelisiniz. Fazladan odun stoklamayı ihmal etmeyin, sürekli lazım olacak bir materyal.
  • Öncelikle çalışma tezgahının kilidini açmak için bir Hammer (Çekiç(Tahta x3, Taş x2)) üretmelisiniz. 
  • Hammer'i ürettikten sonra Hammer'i seçin ve inşa menüsünü açmak için Mause'un sağ tıkına basın.
  • Açılan pencereden ustalık sekmesini seçin.
  • Tezgahı seçin ve kurmak için boş bir alana yerleştirin.

Tezgahı kurduktan kısa bir süre sonra, üretim istasyonunuz için bir çatı oluşturmanız istenir, bu nedenle Stone Axe'niz burada işe yarar. Şimdi basit bir ahşap ev inşa etmeye başlamanın tam zamanı. Yine de, aceleniz varsa, tezgahınız için özel olarak küçük bir barınak oluşturabilirsiniz. Tezgahın etrafına yedi Ahşap Duvar (her biri Ahşap x2) yerleştirin, üzerini örtmek için tezgahın hemen üstüne birkaç Sazdan Çatı 45 ° Roof (kiremit(Ahşap x2)) ekleyin ve bir Ahşap Kapı (Ahşap x4) ekleyin.

(Parantez içindekiler eşyayı üretmek için kullanılacak materyallerdir.)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Valheim Workbench Nasıl Yapılır ?
Dostum çok teşekkürler adamsın
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
RE: Valheim Workbench Nasıl Yapılır ?
rica ederim dostum.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.