You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Websiteniz için ücretsiz canlı destek sistemi

Websiteniz için ücretsiz canlı destek sistemi

Yeni Üye
Websiteniz için ücretsiz canlı destek sistemi
Canlı destek hatları, diğer tüm etkileşim hatlarından daha mantıklıdır çünkü tek bir temsilci aynı anda birden fazla destek talebini yönetebilir. Müşterilere aynı anda destek vermek, satışları ve verimliliği artırır ve ayrıca daha fazla müşteri temsilci işe alma ihtiyacını azaltır.

Supsis WebChat canlı destek sistemimizi kullanarak sitenizi ziyarete gelen müşteri ve potansiyel müşterilerinizi anlık olarak karşılayabilirsiniz. Onlarla yazılı, sesli, görüntülü iletişim kurabilir; aynı zamanda ekran paylaşımı ve dosya aktarımı sağlayabilirsiniz. Otomatik dil tanıma özelliği ile tüm dünya dilleri ile yazışabilirsiniz!

Ve tamemen ücretsiz şekilde bunu deneyimleyebilirsiniz. Ücretsiz canlı destek olarak rakiplerinden en fazla özellik ve kalite sağlayan sistemimizi ana sayfamızdan ziyaret edip demo kısmından ücretsiz şekilde hızlıca entegre edebilirsiniz. www.supsis.com
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.