You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

XTRAcoin YouTube Kanalı

yunuseliton
Ziyaretçi
XTRAcoin YouTube Kanalı
Site Adı: XTRAcoin YouTube Kanalı
 
Site Adresi : www.youtube.com/c/Xtracoi
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Bu ara kripto para ve blockchain teknolojisine merak salmış, henüz bu işlerde tam anlamıyla bilgili olmayan bir yatırımcıyım. Herkes gibi bende Google ve YouTube üzerinden birtakım araştırmalar yaparak bu işe başladım. Derken bu işlerde profesyonel olmak gerektiğini, blockchain teknolojisinin en azından ortalama seviyede bilinmesi gerektiğini farkettim. Çünkü ne yazık ki bu işlerde de birtakım dolandırıcılık faaliyetleri türemiş. Bunu Google'da yaptığım araştırmalarda farkettim. YouTube kısmında ise birçok kanal ile karşılaştım. Aslında bu bir sektör haline gelmiş. 20 30 civarında kanala göz attım. Tanıttıkları kripto paraları inceleme fırsatım oldu. Kimisi kâr ettirmiş, kimisi zarar. Bu işin kriteri ne henüz bilmiyorum. Ancak dikkatimi çeken bir videoya denk geldim.
 
XTRAcoin isimli kanalın 1 yıl 327x kâr gibi bir videosu karşıma düştü. Merak edip izledim. Kısa bir videoydu ama videoda bahsi geçen Tenset projesinden bahsediyorlardı. Tenset'i biraz araştırdım ancak tam anlamıyla ne yaptıklarını anlamadım. Tekrar XTRAcoin kanalına döndüm ve Tenset ile ilgili eski videolarının olduğunu farkettim. Bunları izledim, Tenset'in çıkardığı Everdome Metahero ve Kanga tokenların incelemesinde bulundum. Diğer videolarını inceledim. Sonrasında ise kendilerinin bir hayli gerçek kazançların olduğu projeleri (çoğunlukla Tenset projeleri ile) tanıttıklarını gördüm. Ayrıca FAME MMA gibi bazı videolarda vardı. YouTube kanalı olarak takip ettiğim 3 4 tane kanalın arasına eklediğim bir kanal oldu. Yakında Fame isimli yeni bir token çıkacağını duydum bunu da inceleyeceğim. Ekip olarak beğendiğim ve takdir ettiğim bir yoldalar. Vakti olan ve bu işten benim gibi ortalama düzeyde anlayan biriyseniz mutlaka takip etmenizi önerebileceğim kanallar birisidir. Hemen sizde bu videoları incelemek isterseniz XTRAcoin YouTube adresine gelebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.