You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ziraat Bankası Tarımsal Kredi Eğitimleri

Ziraat Bankası Tarımsal Kredi Eğitimleri

yunuseliton
Ziyaretçi
Ziraat Bankası Tarımsal Kredi Eğitimleri
Site Adı: Ziraat Bankası Tarımsal Kredi Eğitimleri  

Site URL: https://tarimsalkrediegitimi.subu.edu.tr/magaza

Tarımsal krediler, çiftçiler ve toprakla uğraşan bireylere sunulan desteklerdir. Ziraat Bankası Tarım Kredisi verirken, belli şartları ve unsurları göz önüne almaktadır. Bunlardan biri ise zorunlu eğitim ve sertifika programıdır. SAYEM bu bağlamda birçok aktif eğitimi başarılı şekilde sunmaktadır. Alınan eğitimler ve sertifikalar ile Ziraat Bankası tarımsal kredi, genç çiftçi kredisi ve kadın çiftçi kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Tarım Kredisi alanında sunulan ilgili eğitimler, kredi talep eden bireyler için oldukça verimli olmaktadır. SAYEM’de toplam belgelendirilen kişi sayısı da bir hayli fazladır. Bunun yanı sıra, aktif olarak siteden bu eğitimleri alan öğrenci sayısı ise 1389’dur. Dolayısıyla bu eğitimlerin ne denli önemli olduğu eğitim alan öğrencilerin sayısından anlaşılmaktadır.
 
Genç Çiftçi Kredisi ise aynı şekilde alabileceğiniz kredi türlerinden bir tanesidir. Bu krediye başvuru yapabilmeniz için ise belirli şartların sağlanması gereklidir. Bu şartlardan biride ilgili eğitimin ve sertifikanın başarılı şekilde alınmasıdır. SAYEM ihtiyacınız olan ilgili kredilere başvuru yapabilmeniz için gerekli olan eğitim ve sertifika programlarını sunmaktadır.
 
Kadın Çiftçi Kredisi eğitimleri içinde SAYEM üzerinden destek alabilmeniz mümkündür. Bu tür kredilere başvuru yapabilmeniz için tarımsal kredi ve genç çiftçi kredisinde olduğu gibi eğitimin ve sertifika programlarının başarılı şekilde tamamlanması gereklidir. SAYEM, ilgili kredilere başvuru yapmak için gerekli olan eğitimlerin bireylere en iyi şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Sunulan bu eğitimlerin başarılı şekilde tamamlanması ile sertifikanızı alabilirsiniz. Böylece ilgili kredileri kullanmak için kolayca başvuru yapabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.