You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gönderen: YusufSEO
Dijital pazarlama ve SEO alanında uzun yıllardır profesyonel hizmetler veren ve bu noktada gelişmeleri yakından takip ederek ileri görüşlü şirketlere çözümler sunmaya devam ediyoruz. Dataistanbul bünyesinde, YusufADS ile yeni bir marka oluşturduk. 

Yusuf ADS Nedir?

Dijital Pazarlama , SEO ve Google - META ADS alanlarında şirketlere profesyonel çözümler sunan, Yusuf ŞAHİN tarafından oluşturulmuş bir web sitesidir. 20 yıla yakın bir süredir aktif olarak Dijital Medya alanında çözümler sunan ve şirketlerin daha yüksek satış ve hizmet sunabilmeleri adına reklam kampanyaları oluşturmaya devam etmektedir.


Yusuf ADS olarak Yapılan Hizmetler
  • Web Sitesi Tasarımı
  • E-Ticaret Danışmanlığı
  • SEO
  • Marka İtibar Yönetimi
  • Google ADS
  • Meta (Instagram - Facebook) Reklam Danışmanlığı
  • Performans Pazarlama
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: YusufSEO
İş dünyasındaki değişim ne kadar büyük ve internetin varlığından dolayı insanların iş yapma şekillerinin değiştiği çeşitli yollar nelerdir?
Bu makalede tüm bu önemli değişikliklerin dökümünü ve bazı yararlı bilgileri vereceğiz. Bu şekilde internetin iş dünyası üzerindeki gerçek etkisini daha iyi anlayabilirsiniz.

Bilgileri Bulma Şeklimiz Değiştirildi

İnternetin tüm toplum için yaptığı bir şey varsa, o da yeni bilgileri bulma şeklimizi değiştirmiş olmasıdır. Sonuçta bir şeyi akıllı telefonunuzda Google'de aramaktan daha hızlı yol nedir?

Aynı felsefe işletmeler içinde geçerlidir. İşletme sahipleri, işlerini geliştirmek için kullanabilecekleri yeni bilgileri bulmak için interneti kullanırlar. Müşterilere nasıl daha iyi hizmet verilebileceği konusundaki fikirlerden, çalışma alanlarıyla ilgili temel ipuçlarına kadar. İnternet, iş dünyasındaki insanların yeni şeyler öğrenmesini kolaylaştırmıştır.

Günlük İşlemleri Yürütme Şeklimiz Değiştirildi

"Zaman çizelgesini delmek" eskiden sadece bir ifade değil, insanların para kazanmak için yaptıkları bir şeydi. İnternet randevuları yönetmeyi ve belli bir düzende kalmayı kolaylaştıran planlama programlarının icat edilmesine yol açtı.
Bunun da ötesinde GPS, işletmelerin hem şirket içi amaçları hem de müşterileri bilgilendirmek için araçları izlemesine olanak tanıdı. Bu, şirketlerin sürücülerinin yollarda güvende olmasını sağlamalarını kolaylaştırdı. Ayrıca müşterilerin evlerine bir şey teslim edildiğini bilmelerine yardımcı olarak müşteri hizmetlerini iyileştirdi.

İnternet nedeniyle de iletişim tamamen değişti, bu da günlük faaliyetleri etkiledi. İnsanlar artık müşterilerle iletişim kurmak için internet telefonlarını ve hatta e-postaları kullanıyorlar. Video görüşmeleri ve konferanslar, dünyanın her yerinden insanların aynı odada olmadan yüz yüze bağlantı kurup sohbet etmesini sağladı.

Pazarlama Stratejilerinin Nasıl Kullanılacağını Etkiledi

Kağıt el ilanları, radyo, TV reklamları gibi şeyleri kullanarak bir markayı veya işletmeyi başarılı bir şekilde tanıtabilirsiniz. Ancak bazı şirketler, günümüz dünyasında kendilerini pazarlamak için interneti ve geleneksel reklam stratejilerinin bir kombinasyonunu kullanıyorlar.

İcat edilen en eski online pazarlama stratejilerinden biri e-posta pazarlamasıydı. Şirket içinde yapılabildiğinden ekonomiktir. İşletmeler için müşterilerle iletişim halinde kalmanın harika bir yoludur ve halen bir işletmenin reklamını yapmanın en etkili yollarından biri olmaya devam etmektedir.

İşbirliği Yapmayı Daha Kolay Hale Getirdi

İnternetin işletme sahipleri ve çalışanlar için yaptığı en önemli şey, iletişimi iyileştirmektir. Bu yeni iletişim yöntemleri, işbirliğini kolaylaştırmanın yanı sıra iş dünyasında birçok fayda sağladı.
Artık biriyle yüz yüze görüşebilir ve hatta aynı odada birlikte olmadan önemli belgeleri gösterebilirsiniz. Ayrıca e-posta veya Slack gibi uygulamaları kullanarak iş arkadaşlarınızla sohbet ederek ekip projelerini çok daha kolay hale getirebilirsiniz.
Google Dokümanlar ve Google E-Tablosunun ortak çalışma özelliği, birçok kişinin aynı anda tek bir dosya üzerinde çalışmasına izin vermektir.

İnternet Kullanıcılarının Dikkatini Çekti

Ağızdan ağza reklamcılık, işletme sahipleri için en etkili reklamcılık türlerinden biri olmasa da, her zaman etkili olmuştur. Basitçe ifade etmek gerekirse, insanların başkasının incelemesine güvenme olasılığı daha yüksektir.
İnternetten önce ağızdan ağza reklamcılık için tanıdığınız biriyle yüz yüze gelmek gerekiyordu. İnternet sonrası kullanıcılar online olarak gelen incelemeleri okuyabilir ve bu, işletmeler için çok önemlidir.

Müşteri incelemelerindeki bu vurgu, kaliteli bir ürün veya hizmet sunan işletmelerin parlamasını sağlamıştır. İnternette bir işletmeyi arayan kullanıcılar genellikle en yüksek puan alan seçeneği ilk önce tercih ettiklerinden, büyümelerini de kolaylaştırdı.

İşletmelere Yatırım Yapmayı Daha Kolay Hale Getirdi

Bir iş kurmak için, önceden büyük miktarda fon sağlanması gerekir, böylece bir işletme kurmak için gereken paraya sahip olunabilir. İnternet sayesinde işletmelerin bu fonu bulmasının ve var olma fırsatına sahip olmalarının çok daha kolay olması şaşırtıcı değil.

Yalnızca Online İşletmeler için İzin Verilir

Trafikten para kazanmak için Google AdSense'yi kullanan ve her yıl milyonlarca dolar kazanan bloglar ve siteler var. Google AdSense'den bahsetmişken, YouTube kullanıcıları da para kazanmak için çevrimiçi video içeriği yayınlayabilir ve AdSense'i kullanarak bu videolardan para kazanabilir.

Video içeriği dünyası son birkaç yılda popülaritesini artırdı. Tam zamanlı yayıncılar, ortalama olarak ayda yaklaşık 3.000-5.000 dolar kazanıyor ki, bu oldukça etkileyici.

Online iş modelini kullanarak para kazanmanın en büyük yollarından biri, bir e-ticaret mağazası kullanmaktır. Bu, reklamcılara ev yapımı ürünlerden giysilere kadar her şeyi fiziksel bir mağazaya veya konuma ihtiyaç duymadan satma yeteneği verir.

İnternet, İş Modellerini Sonsuza Kadar Nasıl Değiştirdi?

İnternetin iş modellerini sonsuza dek değiştirdiğini söylemek büyük bir eksiklik olur. İş dünyasıyla ilgili her şey internet yüzünden değişti.

İnsanlar artık online işletmeler işletiyorlar ve bu, internetin iş üzerindeki etkisinin ne kadar büyük olduğunun bir kanıtıdır ve dünyadaki en küçük işletme bile, günlük işlemlerini iyileştirmek veya markalarını daha iyi tanıtmak için interneti kullanmaktadır.
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: YusufSEO
Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı Dataistanbul firması bir çok sektörde yer alan şirketlere dijital mecralarda katma değer katan ve danışmanlık sunan bir Ajanstır. 15 Yılı aşan tecrübe ve uzman ekibi ile başta SEO Danışmanlığı olmak üzere, ETicaret Danışmanlığı ve Online Marka itibar yönetimi hizmeti vermektedir. 

Pandemi sonrası dijital dönüşüme hızla ayak uyduran şirketlere özel danışmanlık sunan Dataistanbul SEO Ajansı, ürün ve hizmetlerini en doğru yatırımlarla en iyi dönüşüm alabilecek şekilde çalışmalarıını etkili stratejiler doğrultusanda yürütmektedir.

Site Adı: www.dataistanbul.com

Hizmetler: SEO, Tıklama Başı Reklamcılık (PPC), Web Tasarım Hizmeti, Online Marka İtibar Yönetimi, ETicaret Danışmanlığı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Bölgesel SEO Çözümleri gibi tüm dijital çözümler.

Hizmet Başlama Yılı: 2006

Firma Sorumlusu: Yusuf ŞAHİN - Dijital Pazarlama ve Uzmanı

---

Gönderen: YusufSEO
ThemeForst.net her yıl kasım ayında başlattığı indirim kampanyasını 2022 yılı içerisinde de sunmuş bulunuyor. Malum doların yüksek olması ülkemizde dolar bazlı alışverişlerde bizleri zorlamakta. Ortalama tema fiyatlarının 49 Dolar ile 69 dolar olduğu ThemeForest sitesinde fiyatlar 29 Dolar ile 39 dolar bandına çekilmiş bulunuyor. 

Alamadığınız Premium temalar varsa, şimdi tam fırsatı. Themeforest.net adresine girerek almak istediğiniz temayı kampanyalı fiyatı ile alabilirsiniz. 

Unutmayın! Kesinlikle Warez Tema kullanmayın. Her Warez temasının içinde mutlaka zararlı bir yazılım vardır.
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: YusufSEO
Wordpress büyük bir ilerleme ile kendini kanıtlamış en geniş CMS sistemlerinden biri haline gelmiş ve bir çok alanda sorunsuz şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Sadece blog değil, eticaret başta olma üzere bir çok kurumsal, online eğitim, çevrimiçi işlemler sunan web siteleri dahil Wordpress sistemini pratik şekilde kullanmaktadır.

Ancak, sık güncelleme, eklentilerin çakışma durumu ve Sunucu tarafından eksik yapılan optimizasyonlar bir çok sorunu beraberinde getirmektedir. Bunun için bir kaç pratik işlemleri kısa başlıklar halinde sizlere anlatacak ve SEO tarafında yapılacakları kısaca 3 maddede yer vereceğiz.

1. Mümkün Olduğunca Sade Tema ve Minimum Eklenti Kullanın

Dikkat ettiyseniz, Themeforest sitesinin Wordpress tema satışı yapılan kategorisinde en çok satış yapmış temalar sade ve hafif kodlanmış temalardır. İlk başta biz bile bu tema nasıl bu kadar çok satılıyor diye sorgulamış ve temayı incelediğimizde temanın çok esnek, hızlı ve hafif bir kod yapısına sahip olduğunu gördük. Bunun en büyük sebebi ise, sunucu kaynaklarını az tüketmesi ve sitenin daha hızlı açılmasını sağlamaktadır. 

Aynı şekilde, mümkün olduğunca Az eklenti kullanmaya gayret gösterin. Her işlem için üretilmiş eklentiler yerine sadece kod ekleyerek işlemlerinizi çözmeye çalışın. Ne kadar çok eklenti o kadar çok kaynak ve sitenin yavaşlamasına sebeptir. 

2. Ana Sayfayı Sadeleştirin ve Footer tarafına en az 250 en fazla 800 kelimelik bir makale ekleyin.

Bu makale içerisinde en çok sorulan sorular, sitenizi anlatan temel içerik olmalı. Sade bir dil ile yazılmalı ve okuyucuyu asla sıkmamalıdır. Ana Sayfa mümkün olduğunca sade, ancak ziyaretçiye sitenin amacını net şekilde anlatacak bir tokluğa sahip olması gerekmektedir. Unutmayın makale yazarken, kelime sayısına takılıp şişirmek, uzun vadede çok doğru bir yaklaşım değildir. 

Ana Sayfa ve ana iç sayfalarda (Hizmetler sayfası, ürünler kategori sayfası vb.) yer verilen görseller KB bazlı olmalıdır. Mutlaka site sayfalarınızda (her sayfada olmasa da önem gördüğünüz sayfalarda) video kullanın ve bu videoları Youtube üzerinden çekin. 

3. Sunucu Optimizasyonu ve Güncellemeler

Wordpress Scripti ve Eklentileri Sık sık Güncellenmektedir. Bu noktada mutlak suretle güncellemeleri takip edin ve güncelleyin. Güncellemek zaten artık oldukça basittir. Wordpress sitenizi barındırdığınız Hosting ve Sunucularında mutlaka Wordpress yapısına göre optimize edilmiş olmalıdır. Apache yerine Litespeed kullanan ve sadece Wordpress yapısına göre optimize edilmiş sunucu hizmeti sağlayan firmalar vardır.

3 Adımda anlatmaya çalıştığımız bu maddeler ana başlıklar olup, konu ile ilgili merak ettiğiniz her türlü, soru ve değerlendirmelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: YusufSEO
Herkese Merhaba Arkadaşlar,

SEO Uzmanları, SEO işlemlerine yeni başlayanlar ve bu konuda araştırma yapanlar için analizin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha KodJam forum sitemizde bir kere daha belirtmek istiyoruz. Doğru bir analiz sonucu, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile bir web sitesinin doğal ve hızlı bir şekilde üst sıralara çıkacağını açık yüreklilikle ifade edebiliriz.

Peki SEO Analiz Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO Analizi Web sitesi İç ve Dış SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Öncelik olarak mutlaka iç SEO analizi ile web sitesini optimize etmek gerekir. Peki web sitesini nasıl optimize edeceğiz. Bunu kısaca şöyle belirtebiliriz. Arama motorlarının belirlemiş olduğu kriterlere ve ziyaretçilerin eğilimlerine göre metin içeriği, görsel ve tasarımları düzenleyerek bunu yapabiliriz. 

Sitelerin hızlı açılmasından, Başlıkları doğru kullanmak, Görsel boyutlarını uygun hale getirip, görsel açıklamalarını doğru girerek temel seo işlemlerini yerine getirmemiz olmazsa olmazlar arasındadır.

Teknik SEO kısmıda İç SEO kümesinde olup, sitenin tüm teknik hatalarını analiz ederek bunları düzeltmemiz gerekiyor. Bunları da kısaca belirtmek istersek, Robot.txt, Sitemap, site hızı, UX etkisi gibi...

Dış SEO için ise, doğal ve etkili geri bağlantıların kullanılması, trafiğin artırılmasını sağlayacak PR çalışmaları, Sosyal medya mecrasını kullanarak Sitenin marka statüsünü yükseltmek gibi bir çok çalışmayı kapsar. 

En Büyük SEO Analizi Rakiplerinizdir

SEO çalışmalarında iyi bir iş planı çıkarmak ve hedefleme yapmak için, üst sıralarda yer alan rakiplerinizi analiz etmektir. Neler yapıyorlar, nasıl trafik alıyorlar, ne kadar bütçe ayırmışlar, dönüşümleri neler. Rakipleri analiz ederek bu bilgilere ulaşmanız büyük oranda mümkündür.

Tüm bu işlemleri uluslararası SEO Analiz Araçları ile yapabilirsiniz. Bunların hemen hemen hepsi ücretli olup, haftalık kullanımlı deneme hesapları oluşturarak da kullanabilme imkanı sunulmaktadır. 

En Çok Kullanılan SEO Araçları: Ahrefs, Moz Pro, Google SEARCH Console, Semrush

Kategori Bazlı Ücretsiz SEO Analizi yapmak ve adım adım gitmek istiyorsanız, analiz.dataistanbul.com sitesinden de ücretsiz olarak, sitenizi analiz edebilirsiniz. Tüm hataları sorgulatabilir ve sonuçlara göre sitenizi kolaylıkla optimize edebilirsiniz.
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: betulaydinlar
[Resim: jchanbi.png]
Site Adı: Duruonline
 
Site Adresi : duruonline.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
E-ticaret siteleri sayesinde istediğiniz ürün veya hizmet içeriğine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyulan her ürünü ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız zaman geniş ürün yelpazesi ile sizlere yardımcı olacak isim Duru Online sitesi olacaktır. Çocuk ürünlerinden ev aydınlatmasına kadar tüm ürünleri bünyesinde bulundurma ve özel fiyat içeriği ile yardımcı olmaktadır. Sitede petshop ürünleri de yer alıyor. Mama türlerinden istediğinizi alabilirsiniz. Hızlı kargo avantajı ile de adresinize kadar ulaştırılmaktadır.
 
Eticaret sektör içerisinde kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen ve bunu da alanında uzman kadrosu ile sunan Duru Online sitesinden kolayca dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ürünlerini kaliteli olarak veren firma ekonomik bir fiyat politikası benimsemektedir. Buda en iyi sonucun alınmasına imkân sağlıyor. Kamp yapmak isteyenler için de gerekli olan malzemeleri sunan adres tüm hizmetini müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak veriyor. Kozmetik ürünlerinde de marka değerleri sunmakta ve kolay bir alım yapmanıza imkân sağlamaktadır.
Gönderen: internetciniz20
En sevdiğiniz YouTube içeriğinin keyfini istediğiniz zaman çıkarmak istiyorsanız , en iyi ücretsiz YouTube'dan MP3'e dönüştürücülerden birine ihtiyacınız olacak. YouTube içeriğini tarayıcınızda veya uygulama aracılığıyla görüntülemek, YouTube içerik oluşturucularını desteklemeye yardımcı olur, çünkü ne kadar çok görüntüleme alırlarsa reklamlardan o kadar fazla para kazanabilirler. Ancak, bunu yapmak her zaman uygun değildir.
Bununla birlikte, bu dönüştürücülerden biriyle, iPhone veya Android cihazınızda bu şarkıları (ve bu konudaki diğer içerik türlerini) kolayca çekebilecek ve uçuştayken, spor salonunda dinleyebileceksiniz. ya da ülke genelinde sürüş. ayrıca Youtube mp3 dönüştürücü adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.
En iyi ücretsiz müzik indirme uygulamalarıyla karıştırılmaması için , ücretsiz YouTube'dan MP3'e dönüştürücüler, gerçek videoları indirmek yerine YouTube videolarını MP3'e ve diğer biçimlere dönüştürmeleri dışında , en iyi ücretsiz YouTube indirme uygulamalarına biraz benzer . Ancak birini kullanmadan önce, içeriklerini indirmek için içerik oluşturucunun veya telif hakkı sahibinin iznine sahip olduğunuzdan emin olun. Yetkisiz indirmeler YouTube'un hizmet şartlarına aykırıdır ve TechRadar bu ürünlerin herhangi bir telif hakkı ihlali amacıyla kullanılmasına göz yummaz.
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: betulaydinlar
Site Adı: Noisoft | Öncül Bilişim A.Ş. | Kargo Takip Yazılımları | E-Ticaret Sitesi Paketleri
 
Site Adresi : www.noisoft.com.tr
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Kullanmış olduğunuz yazılımın özellikli olması işlerinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olacaktır. Bunun için profesyonel özelliklere sahip bir yazılım tercih etmeniz gerekir. İşletmeniz için gerekli olan bilgilerin depolanması ve raporlanması gibi bilgiler daha iyi bir yönetim şeklinin oluşmasına imkân sunacaktır. Sistem takip yazılımları ilgili ürün veya hizmet içeriğinin ne aşama da olduğunu hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. Bu tarz yazılımlar kullanmak müşterileriniz ile olan iletişiminde güçlü olmasına destek sunar. Bunun için bu alanda profesyonel hizmet veren noktalardan destek alabilirsiniz. Kargo takip yazılımı geniş kapsamlı olarak sizlere sunulur. İçeriğinde sipariş yönetiminden fatura yönetimine kadar tüm detayları bulabilirsiniz. Ayrıca rapor alma gibi veriler de işlerinizin daha üst seviyede olmasına yardımcı olacaktır. Bu konuda hizmet veren kurumsal firmalar size en iyi şekilde destek sağlayacaktır.
 
Erp yazılımları ve diğer tüm istediğiniz yazılım türleri konusunda bilgi almak ve işletmeniz içerisinde kullanmak isterseniz size yardımcı olacak isim Noisoft olacaktır. Firma sektör içerisinde lider konumda yer almakta ve özellikli yazılım modelleri ile en iyi sonucu almanızı sağlamaktadır. Tüm yazılımları detaylı olmasından dolayı işlerinizin bütününü kontrol etmenize imkân sağlar. Buda güvenilir bir şekilde tercih edilmesine olanak sağlayacaktır. İşletmenizin iç operasyon işlemlerini en iyi şekilde yürütmek isterseniz alacağınız yazılımın mutlaka kaliteli ve özellikli olması en iyi sonucu almanıza imkân verecektir.
Gönderen: nullsix
Site adı : Arifc.com.tr

Site hakkında başlık: Arif Çapoğlu - Uygulama Geliştirme, Yazılım ve Web Tasarım | Arifc.com.tr

Alan adının kayıt edildiği tarih: Temmuz 2022

Site ile ilgili açıklamalar : Arif Çapoğlu resmi internet adresi Arifc.com.tr yayın hayatına başlamıştır. Siteye giriş yaparak, siz de Arif Çapoğlu tarafınca sunulan; web tasarım, yazılım, uygulama geliştirme ve benzeri hizmetleri alma şansı elde edebilirsiniz.

Profesyonel bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız, gönül rahatlığıyla arifc.com.tr isimli web adresine giriş yapınız. Arif Çapoğlu, tasarım ihtiyaçlarınızı profesyonel şekilde karşılayacaktır. İyi bir web tasarımına sahip olmak, iyi bir kurumsal yüze sahip olmaktır. Sektörde gözünüzü yükseklere doğru dikmekte iseniz, tasarımınızı doğru ellere yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bilhassa e-ticaret sitelerinin doğru bir tasarıma sahip olması şarttır. Profesyonel bir tasarıma sahip sitelerin satış oranları, sıradan tasarımlı sitelere göre oldukça yüksektir. Arif Çapoğlu, sadece web tasarım değil, sizlere web yazılım hizmeti de sunar. E-ticaret sitesi kurmayı düşünenler, özel bir yazılım hazırlatmak isteyenler, buradan destek alabilir.

Mobil uygulama geliştirme alanında hizmetler sunan Arif Çapoğlu, sizlere hayal ettiğiniz mobil uygulamanızı geliştirebilir. Bugün birçok sektörde sadece internet sitesine sahip olmak yeterli olmamaktadır. Doğru tasarımlı bir sitenin yanı sıra, profesyonel bir mobil uygulamaya sahip olmak çok büyük avantaj getirir. Arifc platformundan tüm bu hususlarda yardım alabileceksiniz.

Telefon Numarası: 0544 227 83 24
E-mail adresi: info@arifc.com.tr
Ofis adresi: Kazlıçeşme Mahallesi Abay Caddesi Ottomare Suites No: 223/153 Zeytinburnu - İstanbul
Cevaplar Cevap Yok

Hoşgeldin Ziyaretçi

Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Forumlarda Ara

Forum İstatistikleri

Üye Sayısı: 1,182
En Son Üyemiz: seiryudigital
Konu Sayısı: 307
Mesaj Sayısı: 408

Çevrimiçi Kullanıcılar

Şu anda 1 çevrimiçi kullanıcı var.
0 üye | 1 Misafir

En Son Konular

VDS Sunucu Satın Alma Sit...

Son Mesaj: betulaydinlar 19-09-2023, 19:39

Ziraat Bankası Tarımsal K...

Son Mesaj: betulaydinlar 15-09-2023, 11:58

İnternet Hız Testi Yapmak

Son Mesaj: betulaydinlar 15-09-2023, 10:44

Oyuncu Koltukları Sipariş...

Son Mesaj: betulaydinlar 10-09-2023, 21:20

Yusuf ADS Dijital Pazarla...

Son Mesaj: YusufSEO 08-09-2023, 13:35

En İyi Teknik Servis Yazı...

Son Mesaj: betulaydinlar 20-07-2023, 11:38

Rusya’da Eğitim Danışmanl...

Son Mesaj: betulaydinlar 15-07-2023, 0:16

Büyük İstanbul Depremi Ha...

Son Mesaj: betulaydinlar 07-07-2023, 1:04

İnternet Hızı Testi Yap

Son Mesaj: betulaydinlar 14-06-2023, 14:50

Amerika’da Şirket Kurulum...

Son Mesaj: betulaydinlar 22-05-2023, 1:16

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.