You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gönderen: efsane129
?Kokulu Mum Satışımız Başlamıştır?


[Resim: 326489649.png]
 • ORGANİK DOĞAL SOYA MUMU
 • İSTEDİĞİNİZ RENK VE KOKULARDA YAPILIR
 • RENKLER; SARI, KIRMIZI, PEMBE, YEŞİL, TURUNCU, KAHVERENGİ, BEYAZ, MAVİ
 • KOKULAR: ÇİÇEK BAHÇESİ, BAHAR, LAVANTA, VANİLYA, ÇİKOLATA
 • MODELLER: AYICIK, KEDİ, BAYKUŞ 3 LÜ, ARABA, İKİLİ KURU KAFA, İKİLİ GÜL VE KAVANOZ
 • SİPARİŞ İÇİN: https://www.shopier.com/avokasyons
 • İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/avokasyons
 • GÖRSEL GÖSTERGEDİR SİPARİŞ VERİLDİĞİNDE YAPIP GÖNDERİM SAĞLIYORUM
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: admin
[Resim: pYBtBA.jpg]


Valheim da bosslar farklı biyomlar ortaya çıkar. Patronların hepsi eşsiz ödüller vermekte. Valheim da patronları nereden bulabilirsiniz ? ya da bosslardan ne gibi ödüller elde edilir ? gibi soruların cevabı bu yazıda. Valheim daki birbirinden farklı 5 adet boss bulunuyor. Bunlardan ilki Eikthyr;
 


Eikthyr Patronu

Eikthyr, Valheim patronlarının ilki. Korkutucu bir görünüme sahip olan bu dev geyik zincirlerle sarılmıştır ve alan saldırısı yaparak, yıldırım düşürür. Eikthyr'i yenmenin sırrı ise dayanıklı bir kalkan ve dayanıklılığı yüksek bir karaktere sahip olmaktır. Valheim Eikthyr boss dövüşü rehberimiz ile bu güçlü düşmanı nasıl yeneceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Eikthyr, birçok oyuncunun Valheim's Meadows(Çayırlar) biyomunu keşfederken karşılaşacağı ilk patrondur. Haritanızda konumunu işaretlemek için oyunun başında rune ile etkileşime girmeniz gerekiyor. Eikthyr, boynuzlarının etrafına sarılan ağır metal zincirlerle donatılmış dev bir geyik. Onu çağırmak için, sunağına iki geyik ödülü kurban etmelisiniz. Geyik kupaları ise ortalıkta koşan geyikleri öldürerek elde edebilirsiniz.

Nerede : Çayırlar biyomu (Meadowns biome)
Nasıl Çağırılır : Eikthyr'i çağırmak için sunağına iki geyik ödülü kurban etmelisiniz.
Verdiği Ganimet :  Sert Boynuzlar ve Eikthyr Kupası (Hard Antler)
Verdiği Özellik :  Patronu yendikten sonra koşarken ve zıplarken % 60 daha az Dayanıklılık tüketirsiniz.
 


The Elder Patronu

The Elder yani Yaşlı, Valheim'in ikinci patronudur ve Kara Orman'da bulunur. Sunağını rastgele arayabilirsiniz, ancak yerini bulmanın en kısa yolu, Kara Orman'da bulunan Mezar Odaları boyunca saklı olan rün taşını bulmaktır. Sunağında üç Kadim Tohum yakarak onu çağırabilirsiniz.

The Elder, yere vurarak, kökleri toplayarak ve sarmaşıkları fırlatarak saldırır. Bu saldırılar çok canınızı götürebilir, bu yüzden patron ile savaşırken çok dikkatli olmalısınız. Patron ile savaşmadan önce ciddi bir hazırlık yapmanız sizin için iyi olur. Kalay ve bakır cevheri çıkarın, eritin ve demir ocakta bronz yapın. Kendinize daha iyi bir yay, daha iyi zırh ve çok sayıda ateş oku yapın. Ayrıca sağlık iksirleri yapmak için bir Kazan ve Fermentör yapabilirsiniz.

The Elder'a saldırmanın en iyi yolu ona ok yağmuru saldırısı yapmaktır. Özellikle ateş okları The Elder'ı yakarak öldüremenizde yardımcı olur. The Elder'in saldırılarından kaçınmak için sunağın etrafındaki sütunları kullanın.

Nerede : Kara Orman (Black Forest)
Nasıl Çağırılır : Sunağında üç Kadim tohum yakarak onu çağırabilirsiniz.
Verdiği Ganimet : Bataklık Anahtarı
Verdiği Özellik : Patronu yendikten sonra ağaçları daha hızlı kesebilirsiniz.
 


Bonemass Patronu

Bonemass, Bataklık biyomunda bulunur ve Swamp Crypts'ın rünü ile etkileşime girerek haritada tespit edilebilir. 

Bonemass'ın yakın dövüş saldırısı vardır ve yakınsanız ciddi zehir hasarı veren bir zehir saldırısı vardır. Bonemass size yakın dövüş saldırısı uygular, size vurursa zehir yüzünden ciddi hasar alabilirsiniz. Ayrıca Bonemass sinirlerinizi bozacak İskeletler ve Bloblar da çağırabilir. Patronu yenmek için uzaktan yapılan saldırılar pek etkili olmuyor, yakından vurmak zorundasınız.

Üssünüzdeki Kazanı ve Fermentörü kullanarak bol miktarda Zehire Karşı Direnç elde edin ve patron ile savaşırken kullanın, aksi taktirde Bonemass'ı yenmeniz pek mümkün değil. 

Nerede : Bataklık biyomu (Swamp biome)
Nasıl Çağırılır :  Sunağında 10 Solmuş Kemik Kurban Etmeniz gerekir
Verdiği Ganimet : Wishbone ve Bonemass Kupası elde edersiniz.
Verdiği Özellik : Patronu yendikten sonra fiziksel hasarlara karşı ekstra direnç elde edersiniz.
 


Moder Patronu

Moder, Dağ biyomunda bulunan devasa bir ejderhadır. Kendiniz arayabilirsiniz, ancak konumunu belirleyen rünü bulmak çok daha kolaydır. Rünü Draugr'larla dolu taş kulelerden birinde bulabilirsiniz. Dağ biyomunun her yerinde, Drakes ile çevrili yuvaya sıkışmış Dragon Yumurtaları bulacaksınız. Okları kullanarak Drakes'i çıkarın ve envanterinizi boşalttığınızdan emin olun - her Dragon Egg'in her biri 200 lb ağırlığındadır. Ayrıca ışınlanamazlar, bu yüzden onları kendi başınıza ileri geri taşımanız gerekir.

Dağda donmamak için dona Karşı Direnç iksiri hazırlamanız ya da bir Kurt'u dağdan aşağı çekmeniz ve postunu elde etmek için öldürmeniz gerek. Gümüş bulmak ve yayını yükseltmek için Bonemass'ı patronunun öldürebilirsiniz. Moder bossunu yenmek için çok sayıda oka ihtiyacınız olacak. Moder saldırılarını atlatmak kolaydır, bu nedenle hazırlıklı gelirseniz fazla sorun yaşamazsınız.

Nerede : Dağ biyomu (Mountains biome)
Nasıl Çağırılır :  Moder Mistik Sunağı'na 3 Ejderha Yumurtası yerleştirin.
Verdiği Ganimet : Dragon Tear (Zanaatkar Masası oluşturmak için kullanılır).
Verdiği Özellik : Patronu yendikten sonra yelkenler için daima rüzgar günü kazanırsınız.
 


Yagluth Patronu

Yagluth Plains'te bulunabilir ve sunağında Beş Fuling Totem yakarak çağırabilirsiniz. Fuling Totemleri Plains'de bulunan Fuling köylerinde bulabilirsin. Ova biyomunda bulunan uzun duran taşları arayarak Yagluth'un tam yerini bulabilirsiniz.

Yagluth'un bacakları veya kolları yoktur ve sadece gövdesi olan bir iskelettir. Yagluth bir meteor yağmuru çağırır ve yere çarparak bir şok dalgasına neden olur. Dikkatli olmazsanız saniyeler içinde sizi yok edecek yıkıcı bir Alev Silahı saldırısı yapar. Patronun dezavantajı ise, yavaş olmasıdır, bu sayede dikkatli olursanız kaçınılması kolaydır. Hem oklar hem de yakın dövüş saldırıları Yagluth'a iyi hasar verebilir.

Yagluth son patrondur, bu yüzden kendinizi buna göre hazırlayın. Bol miktarda sağlık iksiri ile gelin ve mümkünse Black Metal teçhizatı yapın. Fulingleri yenip köylerine baskın düzenlerken çok sayıda Black Metal cevheri bulacaksınız. Yagluth'u yendikten sonra, Yagluth Thing'in yanı sıra Yagluth'un kafasını da alacaksınız.

Yagluth Thing'in amacı bilinmemektedir. Kafayı Kurban Taşı bölgesine döndürürseniz Yagluth'un gücünü kazanacaksınız, bu da temel saldırılardan alınan hasarı azaltıyor.

Nerede : Ova biyomu (Plains biome)
Nasıl Çağırılır : Sunağında beş Fuling Totem kurban et
Verdiği Ganimet : Dragon Tear (Zanaatkar Masası oluşturmak için kullanılır).
Verdiği Özellik : Patronu yendikten sonra Donma, ateş ve zehir hasarlarına karşı direnç kazanırsınız.
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: altunbilik
Apple’ın iPhone 12 serisi yalnızca birkaç aydır sanal raflarda ve şimdiden cep telefonu dünyası dikkatini iPhone 13’e (veya Apple’ın bir sonraki amiral gemisini adlandırırsa) ve seriye katılmayı bekleyen diğer üç türe çevirdi.
İPhone 12’yi tanıtan son Apple etkinliğinden önce bile Apple’ın 2021 telefon serisi hakkında söylentiler dolaşıyordu. Ve sızıntılar ancak bir sonraki iPhone çıkış tarihine yaklaştıkça artacak. İPhone 13’ün fiyatı, tasarımı, özellikleri ve daha fazlası hakkındaki en son söylentileri bulmak için okumaya devam edin.

altunbilik.com
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: admin
[Resim: YHZPOW.jpg]


Udemy Kurs Çekilişi

Çekiliş ile instagram da 5, forum sitemizde 5 toplamda 10 adet Duhan GÖKKAYA hocamızın Web Sitesi Yapma : Sıfırdan Web Tasarım Eğitimi hediye edilecektir. Çekiliş sonuçları 20 Şubat Cumartesi günü instagram üzerinden video ile forum sitemizde ise bu konunun en altında açıklanacaktır.

Eğitimde Öğrenecekleriniz;

Bu eğitim setinin sonuna geldiğinizde hayal ettiğiniz siteyi kurabilmenizin yanı sıra, pratik yapmayı sürdürürseniz, çok kısa sürede web teknolojilerine ciddi anlamda hakim olabileceksiniz. Kurduğunuz web siteleri mobil uyumlu (responsive) olacak.
 • Web Sitesi Yapma (Sıfırdan)
 • Web sitesi kurmak için gerekli web tasarım altyapısı
 • html css
 • Mobil Uyumlu Web Tasarım (Responsive Dizayn)
 • Bootstrap ile Kolay Responsive Tasarım
 • Kodlama Temelleri
 • javaScript
 • jQuery ile Akıllı Web Sitesi Yapımı
 • Dinamik Web Siteleri Yapımı
 • PHP
 • MySQL
 • Veritabanı ile çalışmak
 • Blog sitesi yapımı

Konularını yeni başlayan birisinin anlayabileceği anlatım tarzıyla Duhan hocamızdan öğrenmiş olacaksınız.

Gereksinimler ;
 • Tek gereklilik istek ve bilgisayar
 • Hiçbir teknik ön bilgi ya da altyapıya ihtiyacınız yok

Kurs Linki : Sıfırdan Web Tasarım Eğitimi

İnstagramdaki çekilişe katılmak için tıkla


Çekiliş Şartları

1- Forum sitemize üye olmak
2- Bu konu altına "katılıyorum" yazmak.


Çekiliş Kazananları

1- egemenakdogann
2- Abdullah Kara Ali Ali
3- Cavad
4- Sosilte
5- karayurek20


Kazananların 20 Şubat Cumartesi akşam saat 20:00 a kadar instagram hesabından dönüş yapması gerekmektedir.
@kodjam_com
Gönderen: admin
[Resim: KQKczU.jpg]

Valheim Çalışma Tezgahı Nasıl Yapılır ?

Bir çalışma tezgahı inşa etmek için 10 adet Wood'a (Odun) ihtiyacınız var. Odun elde etmenin en kolay yolu zemindeki dalları toplamaktır, ancak bir Taş Balta (Tahta x5, Taş x4) oluşturmanızı tavsiye ederim. Taş balta üretmek oyunun başlarında biraz olabilir fakat ağaçları daha hızlı kesebilmenizi sağlar. Tezgah üretmek için ilk önce barınak inşa etmelisiniz. Fazladan odun stoklamayı ihmal etmeyin, sürekli lazım olacak bir materyal.
 • Öncelikle çalışma tezgahının kilidini açmak için bir Hammer (Çekiç(Tahta x3, Taş x2)) üretmelisiniz. 
 • Hammer'i ürettikten sonra Hammer'i seçin ve inşa menüsünü açmak için Mause'un sağ tıkına basın.
 • Açılan pencereden ustalık sekmesini seçin.
 • Tezgahı seçin ve kurmak için boş bir alana yerleştirin.

Tezgahı kurduktan kısa bir süre sonra, üretim istasyonunuz için bir çatı oluşturmanız istenir, bu nedenle Stone Axe'niz burada işe yarar. Şimdi basit bir ahşap ev inşa etmeye başlamanın tam zamanı. Yine de, aceleniz varsa, tezgahınız için özel olarak küçük bir barınak oluşturabilirsiniz. Tezgahın etrafına yedi Ahşap Duvar (her biri Ahşap x2) yerleştirin, üzerini örtmek için tezgahın hemen üstüne birkaç Sazdan Çatı 45 ° Roof (kiremit(Ahşap x2)) ekleyin ve bir Ahşap Kapı (Ahşap x4) ekleyin.

(Parantez içindekiler eşyayı üretmek için kullanılacak materyallerdir.)
Gönderen: admin
[Resim: E4otBU.jpg]

Valheim'da Kaliteli Ahşap Yayı Nasıl Yapılır ?

Valheim'daki Fine Wood Bow (Kaliteli Ahşap Yay), Crude Bow'dan (Ham Yay) bir seviye daha yüksektir ve çok daha fazla hasarı daha kısa sürede verir. Fine Wood Bow'u almanın iki farklı yolu bulunmaktadır.

Oyuncular Valheim'ı başlattıklarında, arafın bu İskandinav versiyonuna sadece üzerlerindeki kıyafetlerle başlarlar. Malzeme ve kaynak elde etmek için bir yol bulmaları gerekir. Valheim'da oyuncular, savaşta öldürülen ve Odin'in eski düşmanlarından bazılarını öldürmek için onuncu dünyaya getirilen bir Viking rolünü üstlenir.

Oyunun başlangıcında, kaynakları toplamalarına yardımcı olacak araçları elde etmeliler ve muhtemelen sadece koruma için yumruklarını kullanabilecekler. Keşfettikçe, bir ana üs inşa edecek malzemeler, temas ettikleri hayvan veya canavarlarla savaşmaya ve manzarayı şekillendirip evcilleştirmeye uygun araçlar ve silahlar bulabilirler.

Bir oyuncunun erişebileceği ilk silahlardan biri Ham Yay'dır (Crude Bow). Bu yay Tahta ve Deri Hurdalarından yapılmıştır ve çok sağlam değildir, pek kullanışlı bir alet değildir. Ham yayı, oyuncular geyik avlamak için kullanabilirler, ancak daha büyük veya daha tehlikeli herhangi bir düşman için, bir yükseltmeye ihtiyaçları olacak.

Crude Bow'dan bir sonraki adım Fine Wood Bow'dur ve oyuncular bunu Fine Wood, Core Wood ve Deer Hide kullanarak Workbench'te işleyebilir ve üretebilir.  Sorun, Fine Wood'un elde edilmesinin biraz zaman almasıdır. Yalnızca Meadows biyomundaki Huş Ağaçları, en tutarlı İnce Ağaç kaynağı olarak hizmet eder ve bunlar yalnızca Bronz Balta ile kesilebilir. Oyuncuların oyunun ilerleyen saatlerine kadar Bronz alması pek olası değildir, ancak oyuncular biraz risk almaya istekliyse, Fine Wood'u erken almanın bir yolu var. İşte Valheim'da bir Kaliteli Ahşap Yayının nasıl yapılacağı.
 
[Resim: 5OmN20.jpg]

Valheim'da İnce Ahşap Nasıl Elde Edilir ?

Oyuncular, Bakır ve Kalay Cevheri toplayıp biraz Bronz eritip İnce Ağaç Yay yapabilir. Bunu yapmak için Antler Kazmasına ihtiyaçları olacak. Bronz almak için tamamlanması gereken görevlerin listesi aşağıda verilmiştir:
 • Workbench'i Seviye 2'ye yükseltin.
 • İlk patron Eikthyr'i çağır ve onu yen.
 • Boynuz Kazması yap.
 • Kazmayı kullanarak Kara Orman'dan Bakır Cevheri ve Kalay Cevheri toplayın.
 • Bir Kömür Fırını yapın.
 • Bir Dökümcü yap.
 • Saf Bakır ve Kalay Çubuklar elde etmek için Bakır Cevheri ve Kalay Cevherini İzabe Tesisi'nde pişirin.
 • Forge yap
 • Bakır ve Kalay'ı Bronz haline getirmek için Demir Ocağı'nı kullanın.
 • Bronz Balta yapmak için Forge'u kullanın
 • Bir Huş Ağacını kesmek için Bronz Balta'yı kullanın.
 • İnce Ahşap toplayın ve İnce Ağaç Yayını yapın.
Fine Wood'u hızlı bir şekilde almanın başka bir yolu daha var; 

Bu taktiğin işe yaraması için, oyuncuların Meadows biyomunda veya büyük miktarda Huş Ağacı bulunan başka herhangi bir yerde bir Troll bulması gerekiyor. Oyuncular özellikle büyük bir kulübe sahip bir Trol bulmalı. Bu sopalar ağaçlara çarptığında, ağaç yığınları oluşturma eğilimindedirler ve hatta bir ağacı tamamen parçalayabilirler.

Oyuncular, Huş Ağaçlarının yakınında bir savaşta Trolle çarpışmalı ve kendilerini Troll'ün sopasıyla sallaması ağaçla bağlantı kuracak şekilde konumlandırmalıdır. Trol saldırmak için hareket ettiğinde, oyuncuların darbeyi son dakikada atlatması gerekecek, bu da Trolün yalnızca ağaca vurmasına izin verecek. Bu, ortaya oyuncuların yerden alabileceği Fine Wood elde etmenizi sağlayacaktır. Maksimum miktarda İnce Ağaç elde etmek için ağaç yok olana kadar bu işlemi birkaç kez tekrarlamaları gerekecek. Daha sonra Fine Wood'u alıp, Oyunun başlarında Fine Wood yaylarını yapmak için Workbench'te kullanabilirler.

Bu yöntem tehlikeli ve risklidir ve oyuncuların ölme şansı yüksektir, bu nedenle ağaçların yakınında küçük bir üs oluşturmak mantıklı bir hamle olur.
Forum: Konu Dışı
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: admin
[Resim: miv2Ey.jpg]
 
Udemy kurs platformu belli periyodlar ile ücretsiz kurs kuponları dağıtmakta. Şuan ki ücretsiz kurs dönemindeki birçok değerli kursu sizler için listeledik. Bunların içerisinde exel kullanımı ve bootstrap 4 gibi konularda yer almaktadır. Kurslara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey kursun sonundaki eğitim linkine tıklayıp eğitime kayıt ol butonuna tıklamaktır. Bu konumuzdaki gibi birçok ücretsiz kurs, yazılım dersleri ve tasarım eğitimleri için forum sitemize üye olabilirsiniz. Takıldığınız her konuda soru sorup yardım alabilirsiniz. Forum admini ve üyelerden yardım istemekten çekinmeyin.
 


Basitten İleriye Excel Kursu 

Eğitmen : 
Muhammet Candaş
Öğrenci Sayısı : 63.418 öğrenci
Kurs Linki : Kursa gitmek için tıkla
Kurs Açıklaması :
Günümüzde hemen hemen her bilgisayarda kurulu olan fakat kimsenin tam olarak ne için kullanıldığını bilmediği programdır Excel. Oldukça kullanışlı ve pratik çözümler sunan Excel programı sizi doğru analizlere ve sonuçlara ulaştırır.

[Resim: 9SFdtK.jpg]
 


A'dan Z'ye Bootstrap 4 Kursu

Eğitmen :
Bootstrap Eğitimi
Öğrenci Sayısı : 40.160 öğrenci
Kurs Linki : Kursa gitmek için tıkla
Kurs Açıklaması :
Bootstrap eğitimi ile; Bootstrap 4'ün bütün özelliklerini kullanabiliyor olacaksınız. Bunun yanı sıra ekran boyutuna duyarlı yani responsive özelliğine sahip siteler oluşturabilecek bilgiye sahip olacaksınız. Kursa başlamak için gerekli olan tek şey basit HTML ve Css bilgisine sahip olmaktır.

[Resim: OanIV9.jpg]
 


Hızlandırılmış Temel Photoshop Eğitimi

Eğitmen :
Faruk Taşdemir
Öğrenci Sayısı : 30.692 öğrenci
Kurs Linki : Kursa gitmek için tıkla
Kurs Açıklaması :
Kurs ile photoshop programının aslında en kadar basit olduğunu öğreneceksiniz. Kurs altyazılı olarak izlenebiliyor ve hatta pdf formatında indirebilirsiniz. Kurs ile photoshop öğrenmek için sadece isteğinizin ve temel bilgisayar kullanımı beceriniz olması yeterli.

[Resim: AbznwN.jpg]
 

 
Yazılıma İlk Adım : Akış Diyagramları Eğitimi

Eğitmen :
Bahadır Sevim
Öğrenci Sayısı : 22.790 öğrenci
Kurs Linki : Kursa gitmek için tıkla
Kurs Açıklaması :
Sende yazılıma yeni başlamak istiyor ve nereden başlayacağını bilmiyor musun ? İlk adım olarak akış diyagramlarını ve yazılım mantığını anlamalısın. Kurs sayesinde analitik düşünme gücünü arttıracak ve yazılımın algoritma mantığını anlaşım olacaksın.

[Resim: bCL6ps.jpg]
Forum: Konu Dışı
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: HellorD
[Resim: vtsage.png]

Author: HellorD#5727
Powered by: Gibbu
Software by: BandagedBD

Download
Forum: Discord
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: HellorD
[Resim: Screenshot-21.png]

Author: HellorD#5727
Powered by: Gibbu
Software by: BandagedBD

Download
 
Forum: Discord
Cevaplar Cevap Yok
Gönderen: HellorD
[Resim: main-300x164.png]
[Resim: popup-300x163.png]

Author: HellorD#5727

Publisher: GeikThemes.com
Powered by: Gibbu

Software powered by: BetterDiscordApp
Forum: Discord
Cevaplar Cevap Yok

Hoşgeldin Ziyaretçi

Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Forumlarda Ara

Forum İstatistikleri

Üye Sayısı: 63
En Son Üyemiz: kaanapaydn
Konu Sayısı: 106
Mesaj Sayısı: 208

Çevrimiçi Kullanıcılar

Şu anda 8 çevrimiçi kullanıcı var. Google, Yandex
0 üye | 6 Misafir

En Son Konular

?Kokulu Mum Satışımız Baş...

Son Mesaj: efsane129 26-02-2021, 22:28

Adwords 115 ₺ Harca 300 ₺...

Son Mesaj: cuma.x97 20-02-2021, 23:34

Adwords 25 ₺ Harca 100 ₺ ...

Son Mesaj: cuma.x97 20-02-2021, 23:33

Satılık Mobil Oyunumuz An...

Son Mesaj: cuma.x97 20-02-2021, 23:31

Valheim Tüm Patronlar

Son Mesaj: admin 20-02-2021, 17:56

iPhone 13: Çıkış tarihi, ...

Son Mesaj: altunbilik 19-02-2021, 22:32

Udemy Kurs Çekilişi

Son Mesaj: EndKrn 19-02-2021, 12:46

MyBB Stabview İstatistik ...

Son Mesaj: admin 18-02-2021, 17:42

Valheim Workbench Nasıl Y...

Son Mesaj: admin 16-02-2021, 1:53

Python Nedir ? Python ile...

Son Mesaj: MCD 14-02-2021, 23:31

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren KodJam sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.